O úroveň výš

Příslušenství

V případě, že plánujete venkovní event pod našimi party stany a nevíte kde sehnat ostatní příslušenství, Vám také velmi rádi pomůžeme. K Vámi vybranému party stanu nabízíme veškeré příslušenství a Vaše akce proběhne hladce a věřte, že na ni nezapomenete!

Příslušenství

Pro kompletní party si objednejte naše příslušenství do párty stanů! Nechte si přivézt podlahy a koberce, které dotváří celkový design. Vyberte si mořené a lakované palubkové podlahy. Pokud máte raději koberce, poskytujeme značku Podium a REVEXPO. Stačí jen zvolit barvu dle Vašeho přání. K dalšímu příslušenství patří podia, stoly, židle, profesionální osvětlení a ozvučení.

S naším příslušenstvím do víru dění

Vyberte si židle polstrované, barové, plastové či plážová lehátka a stoly rozměrů, které vyhovují přímo Vám! Jako další příslušenství nabízíme šatní věšáky, odpadkové a popelníkové koše, slunečníky či pivní sady. Stále je to málo? Objednejte si pro lepší atmosféru osvětlení a ozvučení! Mixážní pulty, mikrofony, zesilovače, CD přehrávače a další příslušenství nejsou pro nás problém!

Dokonalá akce, veškeré příslušenství

Potřebujete vytápění či elektrocentrálu? Ani to pro nás není problémem. Poslední tečkou k perfektní akci jsou mobilní WC, dřevěné plůtky či zahradní altánky, které z Vaší akce udělají akci dokonalou.
S naším příslušenstvím si užijete akci se vším všudy!

Nabízíme Vám veškeré potřebné příslušenství pro uspořádání venkovní party či akce

 

Poptávkový formulář

Zavolejte nám: +420 602 537 762
Napište nám: info@ab-party.cz