O nás

Firma byla založena v polovině roku 1997. Od začátku roku 1998 pak vystupuje již jako společnost AB PARTY TENT, spol. s r.o.

Během uplynulých let se společnost rozsáhlým investováním značně rozšířila a tím ucelila kompletní spektrum nabízených služeb. K původnímu pronájmu stanů přibyl inventář, elektrocentrály, podia a tvorba kulturních programů na klíč.

Cílem naší společnosti je plně a profesionálně uspokojit jakýkoliv požadavek zákazníka. Jedině tak se můžete zcela věnovat Vašim hostům. O vše ostatní se postaráme my.

Naše společnost používá moderní variabilní stanové moduly, které se vždy dají postavit do žádané velikosti. Konstrukce stanů se skládá z hliníkových profilů spojených ocelovými prvky. Samonosná konstrukce zajišťuje to, že stan nezabírá větší plochu, než je jeho vlastní rozměr. Tyto stanové moduly jsou zároveň konstrukčně sestaveny způsobem zajištujícím časově rychlou montáž a demontáž s ohledem na maximální šetrnost k podkladu.

V případě potřeby je možné využít dřevěné palubkové podlahy navržené přímo pro jednotlivé typy stanů. Podlahy je možné stavět i ve svahu. Ocelový rám zaručuje rovinu a tuhost. Podlaha s rámem nekopíruje zakřivení podkladu.

Tyto atributy spolu s profesionálními službami si získaly stálý okruh obchodních partnerů.
Bude nám ctí, když vložíte Vaši důvěru do našich rukou.

Poptávkový formulář

Zavolejte nám: +420 602 537 762
Napište nám: info@ab-party.cz